Blog a Novinky

Omrkni blog Zelené rodiny a zjistíš,
jak vypadá práce v jednotlivých divizích M&M Holdingu

Kateřina se díky práci realitní makléřky změnila z finančně závislé “profesionální” manželky a matky žijící v cizině na ženu, která se vrátila do vlasti a našla nový domov, kde je pánem svého času i financí.

Za nejdůvěryhodnější realitní kancelář v Česku označili spotřebitelé společnost M&M reality. Stalo se tak v rámci třetího ročníku ankety o nejdůvěryhodnější značky na trhu pořádané agenturou ATOZ Marketing Services. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo 9. listopadu v kostele sv. Anny v Praze.

Letošní rok je v M&M Reality Holdingu ve znamení projektu Rekonstrukce, o který se starají především dceřiné společnosti M&M Investiční a M&M Development. S pomocí makléřů investiční specialisté vykupují domy a byty a projektoví manažeři z M&M Development se pak postarají o to, aby z bytu v původním stavu vzešel skvost, který půjde na dračku.

Sto kladných referencí je opravdu neuvěřitelné číslo. V Zelené rodině se to zatím podařilo pouze jednomu makléři. Je jím Roman Jiříček z pobočky Plzeň 2. Za skvělou práci se jej vedení společnosti rozhodlo odměnit. Na Summitu 2017 v Kongresovém centru v Praze bude po právu odměněn novým Stormmbookem.

Časopis “profi PORADENSTVÍ & FINANCE” přinesl ve svém 9. letošním čísle rozhovor s Markem Macurou, produktovým a obchodním ředitelem M&M Finance. Skvělý rozhovor se spoustou zajímavých otázek i odpovědí přinášíme v úplném znění.

Jak se stát úspěšným realitním makléřem? Do jaké míry s tím může pomoci zázemí největší realitní kanceláře v zemi? Díky čemu se společnosti M&M reality daří určovat trendy na tuzemském trhu? O těchto a mnohých dalších věcech si povídala redaktorka portálu Business Animals.cz Martina Richterová s regionálním ředitelem pražských a středočeských poboček M&M reality Zdeňkem Samkem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.